BALTIC SPORTTWOJE MIEJSCE NA WYPOCZYNEK

foto foto foto

Oferty dla grup

oferta3

Zielone Szkoły

Zobacz ofertę »

ZIELONE SZKOŁY 2019

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty na Zieloną Szkołę 2019 w Ośrodku Baltic Sport we Władysławowie-Chłapowie.

Nasz Ośrodek jest położony na malowniczym klifie, z którego można podziwiać wschody i zachody słońca. Położenie obiektu  w pobliżu najpiękniejszych plaż w  Polsce pozwala na delektowanie się wyjątkowymi widokami i świeżym powietrzem, oraz na aktywne spędzenie wolnego czasu. Teren ośrodka to ponad czterohektarowy park krajobrazowy, z dużą ilością zieleni, ogrodzony z bezpośrednim zejście na plażę, boiskiem do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, miejscem do grilla, wspólnych ognisk i zabaw, a także krytym basenem.

Ośrodek od Centrum Władysławowa dzieli 2 km. Do Centralnego Ośrodka Sportowego w Cetniewie jest zaledwie 1,4 km. , w pobliżu jest także Ocean Park ,port rybacki we Władysławowie , latarnia morska w Rozewiu, stadnina koni  oraz Wąwóz Chłapowski .

Dysponujemy salkami do prowadzenia zajęć dydaktycznych na ok. 20 osób każda, salką TV, salką taneczną, salką gimnastyczną. Doświadczony animator zadba o to by dzieci miło spędziły czas na zielonej szkole i zapamiętały go na długo.


cena od osoby 65,00 zł

Cena zawiera: 

 • zakwaterowanie  w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
 • wyżywienie -cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad +podwieczorek, kolacja )
 • program animacyjno – sportowy( gry, zabawy, konkursy, olimpiady sportowe)
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek ( 1x w turnusie)
 • dyskotekę (1x w turnusie) 
 • przy pobytach do 5-dni raz na turnus wg.ustalonego harmonogramu , pod nadzorem ratownika WOPR
 • pielęgniarka 24 h, lekarz na telefon
 • pobyt zaczyna się kolacją w dzień przyjazdu i kończy suchym prowiantem na drogę powrotną
 • 1 opiekun na 15 uczestników gratis
 • korzystanie z całej infrastruktury ośrodka m.in. sali TV, salek lekcyjnych, placu zabaw,  boiska do piłki nożnej, do siatki, mini golfa w miarę dostępności
 • wypożyczenie piłek i sprzętu sportowego

Dodatkowo możemy zaproponować liczne atrakcje w zależności od potrzeb Naszych gości np. zajęcia Zumby i kickboxingu, jazdy konnej, wycieczek– Hel,Rozewie , Karwia , Trójmiasto , Malbork pod okiem zaufanych przewodników z którymi współpracujemy.

  

Przygotowujemy również indywidualne oferty dostosowane do potrzeb.

oferta3

Kolonie

Zobacz ofertę »

Wakacje to czas wolny od szkoły, czas odpoczynku i wspaniałej zabawy. W okresie wakacyjnym przygotowaliśmy ofertę kolonijną w ośrodku wypoczynkowym „Baltic  Sport”. Bliskie  położenie ośrodka od morza, pozwala na aktywny odpoczynek na piaszczystej plaży. Doświadczony animator oraz urozmaicone atrakcje w na terenie naszego ośrodka sprawiają, że to idealne miejsce do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. 

Cena osobodnia od 85 zł

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie  w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
 • wyżywienie -trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad ,kolacja + podwieczorek )
 • program animacyjno – sportowy( gry, zabawy, konkursy, olimpiady sportowe, zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów)
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek ( 1x w turnusie)
 • dyskotekę raz tygodniu
 • korzystanie z basenu min. 2 razy w tygodniu pod nadzorem ratownika WOPR
 • pielęgniarka 24 h, lekarz na telefon
 • pobyt zaczyna się kolacją w dzień przyjazdu i kończy suchym prowiantem na drogę powrotną
 • opiekun 1 na pełne 15 uczestników gratis
 • korzystanie z całej infrastruktury ośrodka m. in sali TV, salek lekcyjnych, placu zabaw,  boiska do piłki nożnej, do siatki, mini golfa w miarę dostępności
 • wypożyczenie piłek i sprzętu sportowego

Dodatkowo możemy zaproponować liczne atrakcje w zależności od potrzeb Naszych gości np. zajęcia Zumby i kickboxingu, jazda konna, wycieczki do pobliskich miejscowości – Hel ,Rozewie , Karwia , Trójmiasto , Malbork pod okiem zaufanych przewodników z którymi współpracujemy.  

Przygotowujemy również indywidualne oferty dostosowane do potrzeb.

oferta3

Emeryt nad morzem

Zobacz ofertę »

Baltic Sport jest ośrodkiem położonym na malowniczym klifie, z którego można podziwiać wschody i zachody słońca. Posiada bezpośrednio zejście na plażę. Około 1200 m dzieli ośrodek od centrum Władysławowa. Blisko stąd do centrum sportowego w Cetniewie, portu rybackiego we Władysławowie i latarni morskiej w Rozewiu oraz stadniny koni. Teren ośrodka to 3 hektarowy park krajobrazowy ogrodzony i ładnie zagospodarowany z placem zabaw, boiskiem do siatkówki, piłki nożnej, mini golfem, miejscem do grilla, wspólnych ognisk i zabaw oraz krytym basenem. Bliskie położenie od morza pozwala na aktywny wypoczynek na piaszczystej plaży. Morskie oraz słoneczne kąpiele pozwolą zregenerować ciało zaś o ducha naszych gości zadba wykwalifikowany animator który oprowadzi po szlakach turystycznych Chłapowa.  Informacje na nasz temat mogą Państwo odszukać także na stronie meteor-turystyka.pl

Cena osobodnia od 85 zł - pobyt od 24 czerwca, lipcu i sierpniu

Cena osobodnia od 75 zł - maj, wrzesień


zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym 
wyżywienie-trzy posiłki dziennie + podwieczorek ( śniadanie, obiad, kolacja ) 
ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek 
wieczorek taneczny 
korzystanie z basenu krytego 
wieczór kaszubski z degustacją tabaki
możliwość korzystania z kijków do nordic walking, sprzętu sportowego, pola do mini golfa 

 

Ceny nie zawierają opłaty klimatycznej.